Jsem tu pro vás

#image_title #separator_sa #site_title

Podívejte se z venku na svoji krabici života

Spousta z vás okolo prožívá stres. Stres, který jste si sami na sebe uvalili. Hypotéky, půjčky, škola, rodina, firma… Poslední 2 roky i Covid. Práce, která nás nebaví, ale máme „jistotu“ peněz. Odkládání koníčků a zábavy na „potom“, protože musíme dodělat práci okolo domu nebo dodělat výkazy v práci, aby jsme byli „aktivní“ a ukázali, že na ni máme. Ráno při zazvonění budíku a prohlášení ještě 5 minut. Známky dětí ve škole, špinavé prádlo k vyprání, není mlíko ke snídani…

Stále se nic neděje, ale přesto cítíte, že se něco ztrácí. Něco chybí.
A nevíte CO. Nevíte, co „TO“ je.  Jak „to“ zjistit? Hledáte „to něco“ sami a končíte únavou, podrážděností, nechutí k procházkám či zábavě, stresem…

Vystupte z krabice, z kruhu (kolotoče) života a podívejte se z venku. Z pohledu vně o tom přemýšlet. Podívat se okolo sebe vně té krabice života, kde jste nyní. Uvidíte spoustu věcí – často hrozných části svého života, ale i pěkných aspektů svého života. Když se podíváte pozorněji, uvidíte v dáli spoustu pěkného a pod nohama cesty k tomu vedoucí.

Jak si vybrat tu správnou cestu k tomu pěknému mimo naší krabici života?
Jak se zbavit uzavřené krabice, kruhu života?
Jednoduchým rozhodnutím. Vlastním rozhodnutím. Volbou žít jinak. Tady a teď.
Je to ALE težké! Vaše ego vás bude stahovat zpět do negativních stránek života (stresu), aby mělo z čeho „žít“. A když se rozhodnu vydat se na cestu je tu naše „ALE“ – „Kterou cestou?“ Kam jít?“ Cíl nevidíte jasně.“ Nikdo tu není, budu tu sám“ … Ale… a ještě ale a ale … 5x? 10x? 27x ALE? Není to jednoduché, ale cíl je krásný. Je to jen a jen vaše volba.
S průvodcem, mentorem je výběr vlastní cesty i putování po ní snažší.

Já na tom byl stejně. Rozhodl jsem se a „ALE“ překonal. Vydal jsem se na cestu a … Je to krásné a nádherné! Nedokázal jsem to sám. Také jsem na začátku potřeboval pomoc. Váhal jsem, než jsem se rozhodl požádat o pomoc, radu. Dostalo se mi všeho a vydal jsem se s průvodcem na cestu.
Dnes jsem došel tak daleko, že nyní sám pomáhám druhým na jejich cestě.
Celý Vesmír, Matka Země, Příroda, nekonečná síla a energie, Kvantová energie, Jsme tu pro Vás.

Jsem tu jako prostředník a pomocník pro všechny, kdo se chtějí vydat na cestu a nalézt vlastní sílu a oheň uvnitř sebe a pochopit.
Kdo potřebují radu a pomoc.
Jsem tu pro všechny , kdo chtějí opravdu Žít a Prožívat a né jen přežívat.

Těším se na Vás!

Diskuze

Přejít nahoru