Všichni (jen) mluví o změně, transformaci. Tak ji proveďte!

Příspěvek byl publikován na FB a zde je bez úprav:

Všichni mluví o změně, o transformaci, o vyšším Vědomí..
Je nutná a už se děje.
První velký skok byl v r. 2016, další loni na podzim, letos v létě a další velká změna bude po Mikuláši… Vše na energetické úrovni celé planety. Rozepisovat se o podrobnostech není zde na místě, protože by se spustila lavina nesmyslných otázek, obviňování, napadání.
Odpovědi a stav změn lze poznat jen na vlastní vnitřní úrovni. Na úrovni svého srdce. Na úrovni našeho (nej)vyššího Já, naší Duše. Nelze je vnímat, chápat a zpracovat na úrovni intelektu, mysli. Jen na energetické úrovni. Na úrovni jemných energií, kvantových, andělských… energií.

A jak tedy na vlastní změnu? Transformaci?
Jednoduše. Praktikovat. Prostě začnete něco dělat.
Velká část lidí chtějí transformaci, posunout se na vyšší úroveň Vědomí, najít své vyšší Já a řídit se jím. Zažít transformaci a být šťastný, žít v přítomném okamžiku…

Ale oni jen CH T Ě J Í! Stále hledají rady a návody, nemají dostatek informací… Omyl!

1. Vesmír nás poslouchá na slovo – stále jen chcete – tak vám Vesmír plní přání na 100%. Vyvolává ve Vás neustále pocit chtění..

2. Hledáte rady, návody jak na transformaci, změnu, povýšení na vyšší stav Vědomí, života, nalezení své duše, jak se vydat na tu správnou cestu života… ŠPATNĚ!
Vše máte každý z vás k dispozici už dávno! – všechny rady, mapu, kompas, návod na cestu máte ve svém Srdci, ve své Duši.
Vydejte se na cestu. Zapomeňte na internet a vemte do ruky mapu; svoji mapu, kterou máte v srdci. To vás nikdy nezklame.
Na začátku budete trochu kufrovat, ale jen pokud sami překonáte pár překážek, vrátíte se o krok dva zpátky, vydáte dál svoji Cestou.

3. Cesta je cíl! – nehledejte ten správný cíl, to, čeho chcete dosáhnout.
Vydejte se na cestu a jen ta vás dovede do kýženého cíle.
Jen Vesmír, Zdroj, Bůh, Nejvyyší Duch… ví, co je pro vás nejlepší a prostřednictvím vašeho srdce vás tam dovede. JINÁ VARIANTA NEEXISTUJE.

4. Pokud se hned nevydáte na cestu, zůstanete stále stát a čekat na ten „správný“ okamžik, na tu správnou radu, mapu, návod…
Pak nikdy nenajdete své Bytí, svůj Život, nikdy se nevydáte na svoji Cestu, neporazíte své ego, ani nezažijete opravdové Žití Tady a teď a budete stále jen přežívat

V této větě je spousta negativních slov… otočím to 🙃

Vydejte se na svoji Cestu HNED. Ten „správný“ okamžik je právě TEĎ! Lepší už nikdy nebude. Mapu, kompas, rady a návod na cestu máte každý ve svém Srdci.
Když vyrazíte hned, najdete dříve své Bytí, opravdový Život a Žití v přítomnosti!
Jen tak získáte zkušenosti, které vám povýší vaší moudrost, ta povýší vaši intuici a bude se vám kráčet lehčeji po vaší Cestě.
Jen tak budete neustále zvyšovat své Vědomí a energetické vibrace.
Jak budete kráčet svoji Cestou, budete na ni nacházet další a další rady, návody. Otevřou se vám neskutečné a nevídané možnosti, které se vám nyní zdají jako výmysly a nesmysly.

Byl jsem na stejné úrovni (energetické, intelektuální), kde je nyní spoustu lidí.
Čekal jsem, hledal, snažil se vše pochopit na intelektuální úrovni (mozku), četl jsem spoustu knih a článků, absolvoval desítky webminářů, workshopů a rad. Stále jsem nevěděl kam a jak jít. Pořád nebyl ten „správný okamžik“…
Až jednoho dne, na popud slov jiného člověka, který se stal mým průvodcem na začátku mé cesty, jsem udělal ten první krok. Pak další. A další.
A najednou jsem šel rychlou chůzí a objevoval tu skutečnou krásu života Tady a teď.
Přestal jsem hledat své Bytí i Život, protože jsem ho žil.
Začal jsem na cestě hledat odpověď na otázku „Co jsem?“ Našel jsem ji. Byla jednoduchá – „Hledej odpověď na otázku Kdo jsi?“ Jak prosté, ale přitom těžké.
Šel jsem dál a svoji cestou tak daleko, až z odpovědi na otázku „Kdo jsem? – Já jsem šťastný, bohatý,…“ zůstalo jen „Já jsem“.
Stále jsem šel dál, protože jak se jednou vydáte na svoj cestu, už se z ní nebudete chtít nikdy vrátit.
Letos v létě jsem našel ještě jinou odpověď na otázku „Kdo jsi?“ Odpověď byla ještě jednodušší – jen prosté „Jsem“.
A jdu stále dál…

Užívejte si svoji Cestu a najděte třeba jen odpovědi „Já jsem radostný, šťastný…“ i to vám změní život. Budete-li hledat další odpovědi, záleží jen na vás. Někdo půjde dál pro další odpovědi, někomu bude stačit jen ta první…

Tyto odpovědi máte všichni jen a jen v sobě. Na své Cestě, ve svém Srdci, své Duši. Nikde jinde je nenajdete – u nikoho jiného, v žádné knížce, v žádném příspěvku…

Přestaňte se upínat na nějaké tabulky, úrovně a čísla, které napsal někdo jiný a který sám nedosáhl maxima, ale jen odhaduje, jak to je výš. Vemte to jen jako jeden z návodů, ukazatelů na vaší cestě.
Vydejte se na cestu, praktikujte – prostě NĚCO DĚLEJTE a nepřemýšlejte, zda je to správně! Srdce vám to řekne. Žijte tady a teď a hledejte odpovědi jen ve svém Srdci, ve své Duši.

Já se upnutím, stálým hledáním a studiem, až budu připraven, strávil skoro 2 roky. Duše mně posílala na moji cestu, ale já si myslel, že nejsem stále připraven (bylo to jen mé ego). Jednoho dne jsem vykročil.po pár krocích, dnech se má duše začala radovat. A je radostná dodnes! Stala se z ní Duše a raduje se stále víc.

Mějte se krásně a přeji vám plno síly, energie a odvahy!
– pro první kroky na vaší cestu
– pro ty, kteří se na ni již vydali a zůstali stát nebo se chtějí vrátit, tak Vás otáčím a směřuji vpřed malým šťouchem do zad 😉

Plno Lásky všem bez rozdílu

🙏❤️☀️👼 🕯

Zlatko

Diskuze

Přejít nahoru