Žil jsem v egu

osobní zpověď - životní příběh o životě v egu

Žil jsem v Egu a pro Ego. Přitom jsem stále hledal štěstí v životě.

Prošel jsem dlouhou cestou hledání. Pracoval jsem jako manažer ve stavební firmě 12 hodin denně. Tělo mi občas dalo najevo, že bych měl zvolnit… Neposlouchal jsem přes 20 let.  Přišlo vyhoření a zdravotní kolaps. Honil jsem se za kariérou a penězi. Hledal jsem životní štěstí, lásku a radost v majetku.  Nedokázal jsem si vážit a užívat toho, co jsem měl.
Měl jsem vzorec v hlavě: „Poctivě pracuj, dej tomu něco navíc a budeš se mít dobře = budeš mít peníze.“ Přineslo mi to akorát vyhoření, stres, alkoholismus a gamblerství…
Postavil jsem si svůj dům podle svých představ s velkou zahradou. Myslel jsem, že jsem už šťastný. Partnerka, auto, kariéra… Přestal jsem pít a hrát. Budoval náš domeček a zahradu.
nastalo parné léto 2015. Cítil jsem, že potřebuji na chvíli vypnout. Dovolenou. Odložil jsem ji kvůli práci o týden…

Ráno 18.července 2015. Ráno jsem vstal na nákup a probudil se za 3 dny na ARO…  Kolaps, bezvědomí. 3 dny kóma v umělém spánku. Pak 9 měsíců (zbytečné) léčby doma s prášky. Půl roku jsem se učil znovu mluvit, číst, přemýšlet, používat hlavu…

Když jsem četl knihu, tak jsem na konci stránky nevěděl, co bylo na začátku.  Mluvil jsem „jen v hlavě“, ale ne nahlas. Sudoku, které jsem vyřešil za 40 sec. mi nyní trvalo 15 minut…

Když jsem neposlouchal „políčky“, dostal jsem ránu. Pomohla. Uvědomění sebe sama. Zvolnil jsem, ale stále jsem se honil za majetkem,  nevážil jsem si toho, co mám. Partnerku, dospělého syna, domeček snů s velkou zahradou v přírodě, život a zdraví. „Rána“ života byla velká, ale nestačila mi.

Nepoučil jsem se. Neporozuměl vzkazu. Zdviženému prstu.

Za 2 roky přišla druhá, ještě větší. Skončil více jak 10 letý vztah. Následoval prodej vysněného domu se zahradou u lesa a návrat zpět do města…
Nevěděl jsem jak dál. O všechno jsem přišel. Neměl jsem práci a podnikání v tu chvíli stagnovalo. Nebylo kde bydlet. Stres, deprese, vyhoření. Teď jsem byl už na opravdovém dně.

Utápět se v alkoholu? Vnímal jsem, že to není řešení, ale.. Je to nejjednodušší na zapomění. Vždyť jsem to znal osobně.

Nepodlehl jsem. Začal jsem hledat sám sebe. Uvědomil jsem si ten zdvižený prst a konečně pochopil vzkaz z července 2015 a dalšího půl roku odtržení od reality…

To mně konečně vrátilo zpět do sebe. Do srdce, k duši. A se stejnou vervou, úsilím a nadšením, co jsem se předtím věnoval práci, jsem se začal věnovat sobě. Práci na sobě a hledání odpovědí. Hledání opravdového života. Hledání Žití a svého Bytí.

Přál jsem si opět úsměv na tváři a být šťastný.

Našel jsem to. Opravdové Žití a mé Bytí. Skutečné Bohatství a Štěstí, které mi vykouzlilo úsměv na tváři.

Cesta byla klikatá a trnitá, ale na konci bylo a je to „krásno života“. Jdu stále dál, protože je vždy větší štěstí a radost života, vždy je krásnější a vyšší cíl. Více Bohatství života. Cesta nikdy nekončí, ale chůze i běh po ní je jednodušší. Není tak klikatá a je prosvícena sluncem a Bílým světlem života.

Přál jsem se stát koučem, abych mohl pomáhat druhým. Přijímací testy a pohovory byli těžké. Na podruhé jsme prošel a byl přijat do prestižní mezinárodní koučovací školy.

Pracoval jsem na sobě 6-8 hodin denně. Každý den! Několikrát denně meditace, dechová cvičení, prohlubování moudrosti a Vědomí. Základem bylo uvědomění si sebe sama, svého vyššího Já. Znovu jsem prožíval emoce prožitých událostí a mé reakce. Jen tak jsem z nich mohl získat zkušenost a prohloubit si vlastní moudrost. Snažil jsem soustředit pouze na Přítomný okamžik a už neřešit minulost ani budoucnost. Učil jsem se z hlavy vypustit staré myšlení – otázky „Co by kdyby…“ (život v minulosti) a „Co bude až...“ (všechny domněnky – život v budoucnosti). Zbavoval jsem se starých, nepotřebných a negativních myšlenek, emocí, energií, rozhodnutí a dohod, které jsem v minulosti vědomě i nevědomě uzavřel sám s se sebou a nyní mi kazily život a nedovolovaly mi žít Tady a teď.

Nebyl jsem na to sám, chodil jsem na terapie. Vše tak intenzívně, že jsem v sobě objevil první schopnosti a zakusil spojení a působení kvantové energie.   Díky tomu, jsem prožil několikrát Satori a prožívám ho i dnes.

Pochopil jsem, že nepotřebuji drahou mezinárodní koučovací školu, abych dokázal pomáhat druhým.

Celou dobu hledání Štěstí pro sebe, jsem na sobě pracoval tak intenzivně, že jsem překročil imaginární hranici. Hranici, kdy jsem objevil svoji vnitřní sílu a Světlo pomáhat druhým.

Pomoci druhým vyřešit své problémy a trable, doplnit energii, ukázat jak se zbavit starých myšlenek, emocí, dohod a vzorců, negativní energie. Ukázat a umožnit spojení s kvantovou energií a využívat její sílu. Začít a být průvodcem na Vaší cestě ke Štěstí, Lásce a Bohatství.

Ukáži vám cestu jak žít Tady a teď. Cestu k Žití a nalezení svého Bytí.

Cestu k opravdovému vlastnímu životu, který není jen živobytí – přežívání.

Radovat se z maličkostí, užívat si všeho co máme. Všeho, co je nám nabízeno a můžeme získat.

Prožívejte opravdové Štěstí a Radost.
Užívejme si všeho Bohatství, které máme. Bohatství Života, které je nám nabízeno.
Užívejte si svého Života opravdovým Žitím.
Všeho je pro všechny dost!

KVĚTEN 2021

Dnes je prosinec 2022. Když čtu tyto řádky, ani mi nepřijde, že to bylo nedávno… Začalo to před 7,5 lety a uvědomnění přišlo před 5ti. Co je to 5let života ve srovnání s celým naším životem na Zemi? Se skutečným věkem naší duše? Jedno bílé peříčko z orla…

Od května 2021, kdy jsem výše uvedené řádky psal, se změnilo tolik, jako za ty předcházející 3-4 roky. Se mnou, s planetou, s vámi…

Přestal jsem žít v dualitě (3D) a nižších sférách 4D reality a postoupil do nejvyšších sfér 5D. Přál jsem si to a byl jsem nesmírně zvědavý. Jaké to bude? Je to konec Cesty, nebo je pravdou, že existuje vždy vyšší a krásnější Cíl? ANO, existuje. Nyní mě má duše opět vybízí k další Cestě a dosažení dalších sfér.

Nechci po vás, aby jste ihned došli až do 5D, nabízím vám tu možnost s se mnou přejít do vyšších sfér 4D, na kraj 5D s možností do ní stále nahlížet a třeba jednou se rozhodnete jít také výš a výš…

Jaký je rozdíl? Jaké to „tam“ je? Buď jste to už četli nebo najdete zde

Posílám vám plno Světla a bezpodmínečné Lásky

Zlatko

6.prosinec 2022

Přejít nahoru