Kdo jsem

Zlatko Štepina - kvantér, terapeut, kouč a mentor

Kdo jsem

zlatko Štepina - kvantér, terapeut, kouč a mentor

Zlatko Štepina

jsem

„Ke kvantování a kvantové terapii jsem se dostal jako klient, když jsem vyhledal pomoc pro řešení svých životních problémů a starostí (viz osobní zpověď) po prodělaném kolapsu a následném kómatu.

Na terapiích jsem začal vnímat svůj život i svět okolo sebe jiným pohledem. Stále jsem hledal odpovědi, až jsem objevil a uvědomil si sám sebe. Našel jsem své vyšší Já, své Vědomí a Duši.
Začaly se a stále se okolo mě dějí krásné a zajímavé věci. Každý den zažívám a stále objevuji něco nového. Je to krásné, co nelze slovy popsat. Musíte to zažít, prožít, cítit. Vnímat celým tělem, každou buňkou, svojí duší. Slova na to nestačí.“

Zlatko je jedním z Mistrů v ČR Nové kvantové terapie – Diamantové kvantovky, která uzdravuje na karmické úrovni – čistí, harmonizuje a posiluje energetická těla, fyzické tělo, mysl i duši současně.

Díky intenzívnímu vztahu k přírodě a jejím Bytostem, jsem objevil své kořeny a umění šamana. Pochopil jsem, že používali a používají stejnou energii – kvantovou, vesmírnou, andělskou… Využívám, jak kvantovou energii Vesmíru, tak spojení s energií Matky Země, kterou zesiluji účinek terapie a využívám pro uzdravování druhých. Mohu prohlásit, že podle tradic Inků jsem Šamanem-Laikem a Správcem Světla (uzdravuje již má přítomnost). 

Provedl jsem již přes 1200 úspěšných terapií a čištění, 274 besed a seminářů, pro téměř 1800 klientů a posluchačů. Nepořádám on-line projekty nebo léčení na dálku, protože účinost je na úrovni 2-3% oproti osobnímu setkání.

Jsem kvantér, terapeut, mentor, kouč a lektor, Šaman a Správce Světla.
„Jsem. Tady a teď. Jsem průvodce a rádce druhým na Cestě Života. Mé Bytí je uzdravovat druhé a pomáhat k vzestupu do vyšších vibrací, nalezení skutečného Bytí a Žití. Opravdového štěstí, radosti, svobody, pravdy a Lásky.“

Mnoho věcí na jednoho? Cesta k tomu nebyla jednoduchá, ale krásná a ještě krásnější je přede mnou. Stejně jako je Cesta před Vámi!

„Život máme takový, jaký si ho sami vytvoříme.
Život je o tvoření a objevování.
Svých snů a přání, znalostí a vědomostí, které máme.
O objevení své Moudrosti a nalezení svého Bytí.“

(vlastní životní zkušenost)

-  Zlatko Štepina 

životní kouč a terapeut

Přejít nahoru