Lesní terapie

Shinrin-Yoku

propojení člověka s přírodou

Lesní terapie není ezoterickou záležitostí, ale jde o metodu, která je vědecky podložená, na základě dlouhodobého výzkumu v Japonsku z počátku 80.let minulého století tzv. lesní koupele (Šinrin-joku). Pokračováním výzkumu a propracováním této metody se na počátku století zabýval profesor Yoshifumi Miyazaki a navrhl označení „Lesní terapie“.

Základním konceptem je návrat člověka ke svému propojení s Přírodou a tím zlepšení psychického stavu, který v důsledku vede ke zlepšení zdraví a posílení imunnity.

Já Lesní terapii poskytuji podobně jako některá Japonská střediska Lesní terapie (v roce 2008 jich bylo více jak 60!) s rozšířením o posílení bdělosti (všech 5+1 smyslů), vědomí přítomnosti a základních meditačních kroků (dýchání, zpomalení mysli-zastavení myšlenek a meditací přítomnosti), ochutnávku lesa (podle ročního období), základní cviky jógy pro protažení těla, vnímání základních principů přírody a porozumění kvantové energii a její možnosti využití a čerpání v přírodě.

V případě zájmu lze rozšířit lesní terapii o hlubší meditační techniky, rozšířené spojení s přírodou, kvantovou terapii, večerní či noční lesní terapii nebo 2-3 denní pobyt v přírodě pod širákem.

Lesní terapie je v základní délce 2,5-3 hod., rozšířená do 6 hod. Za celou dobu nachodíme cca 2-4km, při rozšířené max. 6km (ale není pravidlem).

Můj přístup je návrat člověka k propojení s přírodou, lesem a následné využití všech smyslů k vlastní očistě od negativních energií (zmírnění až odstranění stresu a jeho následků, zbavení se strachu/-ů, fóbií, starých vzorců myšlení atp.), načerpání pozitivní energie a posílení zdraví a imunity.

Současně tím dochází (a teď jsme trochu na poli „ezoteriky“) k očistě a posílení vnitřních energetických drah (čaker) k a (ne)vědomému spojení s kvantovou energií Přírody – Vesmíru.

Probíhá formou procházky, výletu přírodou  (ale i např. lesoparkem či v parku).
Každá procházka po lese je relaxační a cítíte se lépe, osvobuzuje nás od všedních starostí, posiluje a nabíjí nás energií – „dobijete si baterky“. Využíváte a čerpáte neviditelnou energii Vesmíru prostřednictvím stromů, přírody.
Čerpáte kvantovou energii, ale  n  e  v ě d o m ě.
O kolik víc energie načerpáte, když ji budete využívat vědomě? Mnohonásobně víc. Budete ji umět čerpat téměř všude – v lese, v parku, na zahradě, ale třeba i u stromu na ulici.

Lesní terapii spojuji i s kvantovou terapií (tím kvantovou energií a silou Přírody a Vesmíru) a účinek pro vás bude exponencionálně vyšší.

V průběhu se zaměřujeme na zlepšení vnímání okolní přírody. Poznáváme ji a učíme se od ní. Při zapojení kvantové terapie se zaměřujeme na vás. Odhalujeme Vaše trable, postupně je řešíme a čistíme negativní energie. Povídáme si a současně získáváte impulsy a informace pro zlepšení svého života. Rozšiřujeme Vaše vnímání a učíte se vypnout mysl a své myšlenky (co je jeden základní krok k začátku změny, transformace). Čerpáme energii z okolní přírody i kvantovou sílu a energii Vesmíru.

Začnete vědomě vnímat okolní přírodu a čerpat sílu a energii z ní i Vesmíru, zesílenou kvantovou terapií, pro svůj prospěch. Pro zlepšení života.

Zapojujeme a využíváme všechny vaše části – tělo, mysl a duši.

„Tři unce praxe vydá za víc, než tři tuny teorie.“

Při vědomém vnímání dokážeme čerpat energii a sílu matky Země, okolní Přírody, Vesmíru. Lesa, stromů, zvířátek… I „obyčejná“ květina či keřík, strom na zahradě nebo na ulici dodá plno síly a energie. Dozvíte se a naučíte se jak.

Za 3 hod. prožijete a odnesete si víc, než přečtením knihy nebo sledováním neosobních online webminářů.

Stále jen nechodíme. Postojíme, zaposloucháme se do ticha přírody nebo si sedneme do trávy, aby jste pocítil/-a sílu energie Země, Přírody a spojení s kvantovou energií.


Chcete se zbavit stresu a jeho následků?
Chcete posílit svoji imunitu a zlepšit si zdraví?
Chcete využívat a čerpat kvantovou energii vědomě?
Chcete začít žít opravdu   v ě d o m ě   ? 


Tady a teď? 

Zlepšit svůj život?

Naučím Vás to!  Těším se na Vás.

Doporučená odměna průvodci za Lesní terapii

Délka trvání  • 1 – 2 osoby 2 – 2,5 hod.  • nad 3 osoby 2,5 hod. • max. 7 osob
Odměna  •  1 osoba (individuální)  790,- Kč/hod.   •  2 osoby 690,-Kč/hod./osobu  • 3 a více osob 590,-Kč /hod./os.

Rozšířená lesní terapie  pro více osob, jako součást teambuldingu atp. rozsah a cena dohodu.

Mimo Brno a vyhlášené lokality nad 37km cestovné 10,-Kč/km.

Platba je Vaší odměnou Vesmíru za setkání a prožitek. Výměna vaší energie za energii Matky Země a Vesmíru, jejich pomoc a spojení s nimi. Vaše vyjádření vdečnosti, pokory a víry.

AKTUÁLNĚ

Seminář, workshop, kurz – Diamantová kvantovka
terapie, kvantování, šamanské rituály, individuální konzulatce

Albeř – Osika (Jindřichův Hradec)  –  Česká Kanada – vč. ubytování a stravy
10. – 12.6.20224.990,-Kč
17. – 19.6.20224.990,-Kč

Přejít nahoru