Stres – volba – cesta

Spousta okolo prožíváte stres.
Stres, který jste si sami na sebe uvalili. Hypotéky, půjčky, škola, rodina, firma… Práce, která nás nebaví, ale máme „jistotu“ peněz. Odkládání koníčků a zábavy na „potom“, protože musíme dodělat práci okolo domu. Ráno při zazvonění budíku a prohlášení ještě 5 minut. Známky dětí ve škole, špinavé prádlo k vyprání, není mlíko ke snídani…

Stále se nic neděje, ale přesto cítíte, že něco chybí.
A nevíte co. Nevíte, co „to“ je.  Jak „to“ zjistit? …  Hledáte „něco“ a končíte stresem…

Musíte vystoupit zkrabice, z kruhu, života a podívat se na ni z venku. Z pohledu vně o tom přemýšlet. A podívat se okolo, okolo sebe vně té krabice života, kde jsme nyní. Uvidíte spoustu věcí – hrozných – části svého života a pěkných – některé aspekty svého života. Když se podíváte dál okolo, uvidíte (v dáli) spoustu pěkného a cesty k tomu vedoucí.

Jak najít tu správnou cestu k tomu pěknému mimo naší krabici života?
Jak se zbavit uzavřené krabice či kruhu života?
Jednoduše. Jednoduchým rozhodnutím. Vlastním rozhodnutím.
Volbou žít jinak. Tady a teď.
Je to ALE težké!!
Vemte si mě jako průvodce na své cestě a bude to lehčí.

Ale… a ještě ale a ale a …. 5x? 10x? 27x ALE? Není to jednoduché, ale bude to krásné. Věřte nebo ne. Je to jen a jen vaše volba.
Já to udělal a … Je to krásné a nádherné!

Rozhodnu se vystoupit z kruhu života a vydat se na cestu. Naše známé „ALE“ – Kterou cestou? Kam jít? Cíl nevidím jasně. Nikdo tu není, budu tu sám…

Také jsem na začátku potřeboval pomoc, než jsem ji dokázal objevit sám v sobě. Váhal jsem nějakou dobu, než jsem se rozhodl požádat o pomoc, radu. Dostalo se mi rady i pomoci a vydal jsem se s průvodcem na cestu. A došel jsem daleko, tak, že nyní sám pomáhám druhým na jejich cestě. Jsme tu pro Vás. Celý Vesmír. Matka Země, Příroda. Kvantová energie. A já – jako prostředník a pomocník pro všechny, kdo chtějí nalézt její sílu a pochopit.

Žít a Prožívat a né jen přežívat. Proto Kvantová terapie, proto Lesní terapie.

Přejít nahoru